baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie wanien Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu wszystkie wanny wyglądały bardzo podobnie, były też na ogół wykonane z jednakowych materiałów. Były ciężkie, ale… dzisiejsze modele mogą często ważyć o wiele więcej. Wnoszenie wanien to zadanie dla wyspecjalizowanej firmy, przy czym waga to tylko jedna ze zmiennych, które za takim rozwiązaniem przemawiają. W dalszej części tekstu postaramy się wyjaśnić, dlaczego jeszcze warto skorzystać z profesjonalnych usług, jeśli stoimy przed zadaniem wniesienia tego typu sprzętu.

Wnoszenie wanien - zadanie dla zawodowców

Zatrzymajmy się na moment przy wadze wanien. Z czego wynikają tu tak znaczne różnice? Oczywiście z dostępnej na rynku ogromnej ilości modeli. O ile część z nich jest niewielka i waży “zaledwie” kilkadziesiąt kilogramów, inne to prawdziwe kolosy, których ciężar może wynieść nawet kilkaset kilogramów. Czy taką wannę można wnieść na własną rękę, na przykład z pomocą znajomych? Owszem, można próbować, jednak ryzyko z tym związane wymaga zastanowienia się, czy gra jest warta świeczki…

Wnoszenie bez uszkodzeń

Wanny pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale i ozdobną. Jakiekolwiek obicia czy zarysowania, które często mają miejsce podczas źle zorganizowanego transportu, bardzo negatywnie wpłynąć mogą na wygląd wanny. To oczywiste, że należy tego uniknąć, jednak pewność co do tego możemy mieć tylko wówczas, gdy wnoszenie wanien zlecimy wyspecjalizowanej firmie. Zaangażowanie do tej czynności osób przypadkowych może być kuszące, ale ewentualne straty mogą z kolei okazać się bardzo dotkliwe. Lepiej być zatem mądrym przed szkodą, a nie po niej.

Warto zdać sobie sprawę z faktu, że wnoszenie wanien nader często odbywa się po schodach. Przyczyna jest dość prozaiczna - wiele modeli po prostu nie mieści się w windach, zwłaszcza tych mniejszych. Ciężar wanny, a często również jej nietypowy kształt sprawiają, że ich wnoszenie może być bardzo utrudnione. O ile zawodowcy mają tu wypracowane odpowiednie strategie i potrafią używać sprzętu pomocniczego, o tyle w przypadku amatorów czynność ta realizowana jest często metodą prób i błędów. Co to oznacza? Przede wszystkim zwiększone ryzyko uszkodzenia czy wręcz zniszczenia wanny, a niekiedy także mniej i bardziej groźne wypadki.

Szybkie reagowanie i dobra współpraca

Pracownicy wyspecjalizowanej firmy to osoby doświadczone i odpowiednio przeszkolone. Wiedzą oni, jak postępować w sytuacjach nietypowych - tak, by nie dopuścić do uszkodzenia powierzonego im sprzętu. Co odróżnia ich od amatorów? Przede wszystkim szybkość reakcji, ale również reagowanie w sposób prawidłowy i precyzyjny, nie zaś intuicyjny i przypadkowy. Osoby takie potrafią ponadto świetnie ze sobą współpracować - jeśli jednej z nich zdarzy się coś nieoczekiwanego, pozostali członkowie ekipy podejmą odpowiednie środki zaradcze.

Nie czekaj - skorzystaj z naszej pomocy

Już dziś skontaktuj się z nami i zleć nam wnoszenie wanien. Gwarantujemy, że dotrą one na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym, a ich transport będzie w stu procentach bezpieczny. Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci, doskonale posługujący się ponadto profesjonalnym sprzętem pomocniczym. Warunki zlecenia ustalimy indywidualnie i wykonamy je terminowo. Zapewniamy najwyższy poziom usług i indywidualne podejście. Nie czekaj - zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY