baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie dystrybutorów z napojami Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Jedną z naszych usług, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, jest wnoszenie dystrybutorów z napojami. Ponieważ sprzęt ten zyskał w ostatnich latach na popularności, realizujemy wiele tego typu zleceń i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w tej materii. Dystrybutory z napojami podatne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, dlatego powierzenie ich transportu wyspecjalizowanej firmie to zawsze dobra decyzja. Tym bardziej, że jest to dodatkowo sprzęt stosunkowo ciężki i trudny w przenoszeniu.

Wnoszenie dystrybutorów z napojami - czynność skomplikowana

Ile waży dystrybutor z napojami? To zależy - na rynku mamy bowiem setki różnych modeli takiego sprzętu. Można jednak przyjąć, że jego średnia waga oscyluje w granicach 100 kilogramów. Niektórzy stwierdzą, że to niewiele i wystarczą dwie silne osoby, by maszynę taką podnieść. Nie zapominajmy jednak, że nie chodzi tu wyłącznie o poderwanie jej z ziemi - wnoszenie dystrybutorów z napojami to czynność dużo bardziej skomplikowana. Sprzęt przenieść trzeba na sporą niekiedy odległość, wnieść po schodach czy innego rodzaju wzniesieniu, a przy tym uważać, by nie uszkodzić jego delikatnych elementów. Dodajmy, że wiele modeli nie posiada uchwytów, które ułatwiałyby ich transport. Jak zatem rozwiązać ten problem?

Doświadczenie i sprzęt

Jak już wspominaliśmy, wnoszenie dystrybutorów z napojami warto zlecić wyspecjalizowanej firmie. Zapewni ona nie tylko doświadczonych ludzi, ale i profesjonalny sprzęt, który ułatwi uporanie się z tym trudnym zadaniem. Co więcej, zrobi to w czasie o wiele krótszym, niż miałoby to miejsce w przypadku zaangażowania do niego osób niedoświadczonych. Te ostatnie nie tylko nie będą potrafiły właściwie użyć pomocniczego sprzętu, ale też - w większości przypadków - w ogóle z niego nie skorzystają. Tymczasem przy pracy z tak ciężkimi maszynami jest to praktycznie nieodzowne, by zapewnić im (a także wnoszącym) maksimum bezpieczeństwa.

Pracownicy wnoszący dystrybutory? Lepiej nie...

Zdarza się, że niektórzy “sprytni” przedsiębiorcy do wnoszenia dystrybutorów z napojami angażują własnych pracowników. Pamiętajmy jednak, że w sytuacji uszkodzenia czy zniszczenia sprzętu, a także w razie (odpukać!) wypadku, za wszystko odpowiada pracodawca. On poniesie koszty naprawy czy zakupu nowych dystrybutorów. On również pociągnięty zostanie do odpowiedzialności, jeśli pracownik ulegnie wypadkowi. Jeśli dla tego ostatniego wnoszenie dystrybutorów z napojami nie było częścią obowiązków służbowych, pracodawca może mieć jeszcze większe problemy, z odpowiedzialnością karną włącznie.

Tylko profesjonalna usługa wnoszenia

Jeśli zależy Ci, aby wnoszenie dystrybutorów z napojami przebiegło sprawnie i bezpiecznie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnej ekipie i posiadanemu sprzętowi, usługę zrealizujemy na najwyższym poziomie i z zachowaniem wszelkich norm. Nie pozwól, by Twój sprzęt uległ uszkodzeniu lub zniszczeniu, nie ryzykuj też zdrowia swoich znajomych czy pracowników. Postaw na ekspertów w swoim fachu i już dziś skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły Twojego zlecenia. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY