baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie klimatyzatorów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Dla wielu biur klimatyzatory stanowią już wyposażenie standardowe. Podobnie sprawa przedstawia się w lepszych klubach fitness, kawiarniach i restauracjach. Nierzadko pojawiają się one również w mieszkaniach i domach prywatnych. Wnoszenie klimatyzatorów przez naszą firmę to usługa, o którą klienci pytają coraz częściej i która coraz częściej jest dla nich realizowana. Nieprzypadkowo - klimatyzatory to bardzo delikatne urządzenia i warto zlecić ich wnoszenie profesjonalistom.

Wnoszenie klimatyzatorów - ile waży klimatyzator?

Klimatyzatory typu split składają się z parownika, ważącego około 30 kg, oraz ze skraplacza, którego waga oscyluje wokół 10 kg. Z kolei klimatyzatory okienne ważyć mogą nawet 40 kg. Popularne są również klimatyzatory ścienne - tu waga części umieszczanej wewnątrz oscyluje wokół 10 kg, a części zewnętrznej - wokół 30 kg. Ogólnie można zatem powiedzieć, że klimatyzatory nie są urządzeniami bardzo ciężkimi, jednak z pewnością nie można zaliczyć ich też do sprzętu lekkiego. Zwłaszcza, gdy zadaniem, które nas czeka, będzie wnoszenie klimatyzatorów, a więc nie tylko poderwanie ich z ziemi, ale również przetransportowanie w nowe miejsce.

Wnoszenie klimatyzatorów realizowane przez wyspecjalizowaną firmę to gwarancja, że ten delikatny sprzęt nie ulegnie w trakcie transportu żadnym uszkodzeniom. Zawodowcy wiedzą, jak odpowiednio go zabezpieczyć i jaką strategię zastosować podczas jego wnoszenia. Potrafią też szybko i odpowiednio zareagować w sytuacji krytycznej. Warto pamiętać, że klimatyzator to urządzenie pracujące pod napięciem. Co za tym idzie, nawet niewielkie zewnętrzne uszkodzenia wpłynąć mogą na jego późniejszą pracę.

Sprzęt, strategia i współpraca

Podczas wnoszenia klimatyzatorów ważne są nie tylko siła i kondycja członków ekipy. Bardzo przydaje się również sprzęt pomocniczy i dobrze zaplanowana strategia. Nie obędzie się również bez ścisłej współpracy osób, które wnoszą taki sprzęt. Wszystkie je zapewnia profesjonalna ekipa doświadczonych zawodowców. I zwykle żadnej z nich nie zagwarantuje grupa przypadkowych osób, zwłaszcza gdy wnoszenie klimatyzatorów to dla jej członków sytuacja zupełnie nowa, z którą wcześniej nie mieli do czynienia (zwykle zresztą tak właśnie jest). Amatorzy mogą co prawda zadaniu podołać, nikt jednak w tym przypadku nie zagwarantuje ani bezpieczeństwa klimatyzatorów, ani bezpieczeństwa ludzi, którzy je transportują.

Klimatyzator - urządzenie o dużej wartości

Większość klimatyzatorów to urządzenia nie tylko delikatne, ale stosunkowo drogie. To kolejny powód, dla którego wnoszenie klimatyzatorów warto zlecić wyspecjalizowanej firmie. Pamiętajmy, że korzystając z pomocy rodziny czy znajomych, musimy liczyć się z tym, że nasz kosztowny sprzęt ulegnie uszkodzeniu. Nie musi się tak stać, ale może. Trudno wówczas żądać rekompensaty za zniszczenia od osób, które sami poprosiliśmy o pomoc…

Znamy się na tym

Już dziś skontaktuj się z nami i zleć nam wnoszenie klimatyzatorów. Znamy się na tym - mamy doskonale wyszkoloną ekipę, profesjonalny sprzęt pomocniczy, a także wieloletnie doświadczenie. Szczegółowo omówimy warunki Twojego zlecenia, następnie zaś zrealizujemy je sprawnie i terminowo. Z nami nie musisz martwić się o swoje klimatyzatory - dotrą one na miejsce przeznaczenia bez żadnych, nawet najmniejszych uszkodzeń. Zadzwoń lub napisz do nas.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY