baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie maszyn vendingowych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Waga maszyn vendingowych oscyluje zwykle w okolicach 300 kilogramów. Nie są to więc może urządzenia najcięższe, ale z pewnością nie można też zaliczyć ich do grupy o wadze niskiej czy choćby umiarkowanej. Wnoszenie maszyn vendingowych powinna wykonać wyspecjalizowana firma, jednak ich ciężar nie jest tu bynajmniej jedynym powodem. Maszyny te mają jeszcze kilka innych cech, które za takim rozwiązaniem przemawiają - piszemy o nich w dalszej części tego tekstu.

Wnoszenie maszyn vendingowych - wystarczy kilka osób?

Niekiedy można spotkać się z opiniami, że zbierając odpowiednio liczną grupę ludzi, można poradzić sobie z każdym praktycznie ciężarem. Czym innym jest jednak samo podniesienie danego sprzętu, czym innym zaś jego dalszy transport. Tym bardziej przy założeniu, że ten ostatni powinien być maksymalnie bezpieczny - zarówno dla urządzenia, jak i dla osób, które je przenoszą. Wnoszenie maszyn vendingowych nie jest tutaj wyjątkiem. Mało tego - to przykład sprzętu, przy wnoszeniu którego szczególnie liczą się umiejętności i doświadczenie osób, które podjęły się tego niełatwego zadania.

Maszyny vendingowe - delikatne i trudne w transporcie

Maszyny vendingowe niezwykle łatwo jest uszkodzić podczas wnoszenia. To sprzęt zaawansowany technologicznie, często posiadający dodatkowo części ze szkła czy inne delikatne elementy, jak chociażby obracające się stalowe spirale, dzięki działaniu których odbywa się wydawanie z maszyny produktów. Wiele modeli nie jest ponadto wyposażona w jakiekolwiek uchwyty, które czyniłyby ich transport łatwiejszym. A przypomnijmy, że maszyny te ważyć mogą nawet kilkaset kilogramów. Co za tym idzie, tylko profesjonalna ekipa, posiadająca odpowiedni sprzęt, jest w stanie sprawić, że wnoszenie maszyn vendingowych odbędzie się bezpiecznie i bez zakłóceń.

Czy tak ciężkie maszyny mogą stanowić zagrożenie dla osób, które je wnoszą? Oczywiście tak. O ile grupa zawodowców będzie potrafiła zastosować odpowiedni sprzęt i w sytuacji awaryjnej odpowiednio zareagować, o tyle osoby przypadkowe mogą mieć z tym duże problemy. Tego rodzaju transport jest przez te ostatnie realizowany zazwyczaj metodą prób i błędów, co niestety często kończy się fatalnie.

Nie dla amatorów

Wnoszenie maszyn vendingowych nie jest zadaniem dla amatorów i warto o tym pamiętać. Oszczędzanie na bezpieczeństwie jest nie tylko nieodpowiedzialne, ale też w razie wypadku czy zniszczenia sprzętu mówić możemy o kosztach wręcz niewspółmiernych do tych, jakie zostałyby poniesione na to, by do zadania zaangażować ekipę specjalistów. Pamiętajmy bowiem, że chodzi tu o sprzęt naprawdę drogi - niektóre maszyny vendingowe kosztują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Sprawnie i terminowo

Zleć wnoszenie maszyn vendingowym naszej firmie - znamy się na tym jak nikt inny. Posiadamy świetnie wyszkolonych pracowników, którzy są ekspertami w swoim fachu. Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt. Nawet najtrudniejsze zlecenia realizujemy sprawnie i w wyznaczonym terminie. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail - wspólnie omówimy szczegóły zlecenia i zrealizujemy je, zapewniając Ci usługę na najwyższym poziomie.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY