baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie mebli Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Wnoszenie mebli to jedna z najpopularniejszych usług, jakie świadczy nasza firma. Trudno się dziwić - meble posiada niemal każdy, a wiele osób przy okazji przeprowadzki bądź zakupu nowych, potrzebuje profesjonalnej pomocy przy ich wniesieniu. Choć niektóre meble są lekkie (zwłaszcza te, które nie zostały wykonane z drewna), wciąż mamy do czynienia również z egzemplarzami ważącymi bardzo dużo. Kolejna kwestia to ich gabaryty - nie wszystkie zmieszczą się chociażby do przeciętnej windy. Dlaczego jeszcze warto zlecić wniesienie mebli wyspecjalizowanej firmie?

Wnoszenie mebli - profesjonalnie i bez uszkodzeń

Poza funkcją użytkową, meble pełnią również funkcję ozdobną. Z tego tytułu ważne jest, by podczas wnoszenia nie zostały w żaden sposób uszkodzone. Nawet niewielkie rysy czy obicia będą miały fatalny wpływ na wygląd szafy, biurka czy regału. Tymczasem wnoszenie mebli odbywa się często w stosunkowo trudnych warunkach, na przykład po schodach. Z uwagi na ich wielkość, łatwo o uszkodzenia także przy okazji przenoszenia przez framugę drzwi, albo też wąski (a nierzadko także niski) korytarz. Decydując się na pomoc przypadkowych osób, wiele zatem ryzykujemy.

Przeciętny mebel waży zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu kilogramów, zdarzają się jednak egzemplarze o wiele cięższe. Do wniesienia tych większych potrzeba zwykle minimum dwóch osób. Minimum, bo w wielu przypadkach mamy do czynienia z niedoszacowaniem. O ile profesjonalna ekipa potrafi bowiem ocenić, ilu ludzi dany mebel powinno wnosić, o tyle osoby niedoświadczone działają tu na zasadzie “wyczucia”. Nierzadko kończy się to tym, że wnoszenie mebli odbywa się w sposób ryzykowny - często zostają one uszkodzone, a nawet ulegają całkowitemu zniszczeniu.

Elementy ruchome i ryzyko wypadku

Większość mebli posiada części ruchome, a ich odpowiednie zabezpieczenie to niezwykle istotna kwestia. Wysuwająca się szuflada czy otwierające się znienacka drzwiczki to sytuacje, które często mają miejsce w przypadku, gdy wnoszenie mebli odbywa się bez przygotowania. Na szczęście pracownicy wyspecjalizowanej firmy wiedzą, jak im zapobiec.

Wyjątkowo ciężkie meble mogą stanowić zagrożenie dla osób, które podjęły się ich wnoszenia. Zawodowcy wiedzą, w jaki sposób je przenosić i jakiego sprzętu użyć, by zadanie to sobie ułatwić. Ekipa amatorów sprzętu na ogół w ogóle nie używa, a wnoszenie mebli realizuje metodą prób i błędów. W takich warunkach o wypadek nietrudno, podobnie jak o uszkodzenie wnoszonej szafy czy regału.

Meble o wysokiej wartości

Pisząc o wnoszeniu mebli, nie możemy nie wspomnieć o bardzo wysokiej wartości niektórych z nich. W szczególności tyczy się to mebli zabytkowych, które często stanowią wyposażenie gabinetów, bądź też pełnią funkcję ozdobną w mieszkaniach i domach. Ich bezpieczny transport zapewnić może wyłącznie profesjonalna ekipa, której członkowie doskonale wiedzą, jak ostrożnie się z nimi obchodzić.

Zaufaj firmie z doświadczeniem

Nie ryzykuj - zleć wnoszenie mebli wyspecjalizowanej firmie. Posiadamy niezbędny sprzęt pomocniczy i doświadczony personel. Szczegółowo omówimy z Tobą szczegóły zlecenia i wykonamy je w ustalonym wcześniej terminie. Gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam mebli - dotrą one na miejsce przeznaczenia bez najmniejszych uszkodzeń. Już dziś zadzwoń lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY