baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie stołów bilardowych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Stoły bilardowe to coraz bardziej popularne wyposażenie nie tylko pubów czy klubów sportowych, ale także domów prywatnych. Wnoszenie stołów bilardowych to usługa, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasi pracownicy wiedzą, jak ważne jest zachowanie wyjątkowej ostrożności podczas ich transportu oraz w jaki sposób zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie tego typu. Stoły bilardowe to sprzęt bardzo drogi, a poza swoją funkcją podstawową, spełnia on również często funkcję ozdobną. Co za tym idzie, musi dotrzeć na miejsce przeznaczenia bez najmniejszych uszkodzeń.

Wnoszenie stołów bilardowych - duża ekipa to nie wszystko

Choć dla niektórych osób może być to zaskoczeniem, stoły bilardowe ważą bardzo dużo - często nawet kilkaset kilogramów. Jest to zrozumiałe - z uwagi na charakter samej gry w bilard, muszą one gwarantować wysoki stopień stabilności, ten zaś najłatwiej osiągnąć właśnie dzięki zwiększeniu ich wagi. Oczywistym wydaje się również, że ze sprzętem o tak dużej masie nie poradzi sobie ekipa przypadkowych osób - wnoszenie stołów bilardowych musi wykonać wyspecjalizowana firma. Nie jest przy tym prawdą, że wystarczy odpowiednia liczba ludzi, by czynność tę zrealizować. Tak - samo podniesienie stołu może być dość proste, jednak jego wniesienie (dodajmy - bezpieczne wniesienie) to już całkiem inna kwestia.

Nie tylko dobra kondycja...

Choć wnoszenie stołów bilardowych z całą pewnością wymaga siły i kondycji od osób, które zadania tego się podejmują, musimy pamiętać, że nie tylko te cechy są tutaj istotne. Profesjonalna ekipa użyje do tego zadania także sprzętu pomocniczego - tak, aby transport odbył się bezpiecznie i sprawnie. Tu ważna uwaga: osoby słabo przygotowane do tego typu zadań rzadko taki sprzęt posiadają i równie rzadko potrafią używać go efektywnie. Dobra współpraca między członkami ekipy to również sprawa niezwykle istotna. I znowu - u zawodowców jest ona czymś oczywistym, u amatorów zaś bardzo o nią trudno.

Kosztowne stoły bilardowe

Choć ceny stołów bilardowych zaczynają się już od tysiąca złotych, wiele modeli kosztować może nawet powyżej 15 000 zł. Biorąc pod uwagę te duże wartości, a także fakt, że stół taki często stanowi ozdobę pomieszczenia, warto zlecić wnoszenie stołów bilardowych wyspecjalizowanej firmie. Tylko ona jest w stanie zagwarantować, że sprzęt ten dotrze na miejsce przeznaczenia bez najmniejszych nawet uszkodzeń. A o uszkodzenia nietrudno, zwłaszcza gdy wniesienia podejmują się osoby niedoświadczone. Tak ciężki ładunek z łatwością wysunąć może się z rąk niosącego, a o skutkach jego upadku np. ze schodów, lepiej nawet nie wspominać. Tymczasem wypadki się zdarzają i mądrzej jest skorzystać z usług profesjonalistów, niż ryzykować nie tylko bezpieczeństwem sprzętu, ale i ludzi…

Profesjonalne wnoszenie stołów bilardowych

Wnoszenie stołów bilardowych to zadanie dla wyspecjalizowanej firmy, dlatego nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły Twojego zlecenia i zrealizujemy je, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Jesteśmy elastyczni i terminowi, posiadamy doświadczenie, świetnie wyszkolonych ludzi, a także niezbędny sprzęt. Korzystając z naszych usług, nie będziesz musiał martwić się o powierzone nam stoły bilardowe - dotrą one na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - ustalimy dogodny termin i profesjonalnie zrealizujemy Twoje zlecenie.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY