baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Wzmacniacze mocy, głośniki, kolumny, systemy konferencyjne, dystrybutory mocy - wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego obejmuje między innymi takie właśnie urządzenia. To jednak jedynie przysłowiowy wierzchołek góry lodowej - jest ich dużo więcej. W przeważającej większości mamy tu też do czynienia ze sprzętem bardzo podatnym na uszkodzenia, który na czas transportu wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Samo wnoszenie tych urządzeń to z pewnością zadanie dla wyspecjalizowanej firmy. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka - przeczytasz o nich poniżej.

Wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego - zadanie dla fachowców

Czy sprzęt nagłośnieniowy jest ciężki? Na tak postawione pytanie trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jako że w jego zakres wchodzi wiele różnych urządzeń. Gdy jednak pytanie nieco zmodyfikujemy i przyjmie ono brzmienie: “czy sprzęt nagłośnieniowy może być ciężki?”, wówczas odpowiedź będzie zdecydowana: może - i to bardzo! Wystarczy wspomnieć tu chociażby o ogromnych kolumnach, wykorzystywanych na imprezach muzycznych, dyskotekach czy koncertach. Wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego tego rodzaju z pewnością warto zlecić wyspecjalizowanej firmie, jednak podobnie warto postąpić również w przypadku urządzeń o mniejszej wadze czy rozmiarach. Dlaczego?

Naprawdę delikatny sprzęt

Jak już wspomnieliśmy na samym początku, każdy praktycznie sprzęt nagłośnieniowy charakteryzuje się podatnością na uszkodzenia. Oznacza to, że podczas jego wnoszenia zachować należy daleko idącą ostrożność. Dla osób, które nie mają doświadczenia, może okazać się to jednak niezwykle trudne. Pamiętajmy, że wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego to nie tylko przeniesienie urządzeń z miejsca na miejsce. To również czynność, podczas której musimy być przygotowani na różnego rodzaju sytuacje krytyczne. Któryś z członków ekipy stracić może na przykład panowanie nad niesionym przedmiotem. Zawodowcy będą wiedzieli, jak wówczas zareagować. Ekipa złożona z osób przypadkowych - nie do końca…

Specyficzne warunki wnoszenia sprzętu nagłośnieniowego

Wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego przez ekipę amatorów stwarza realne zagrożenie, związane z uszkodzeniem lub nawet zniszczeniem transportowanych urządzeń. Dodajmy - urządzeń wartościowych. Ich przenoszenie odbywa się często po schodach czy w innym trudnym terenie. Przeszkodę stanowić mogą także wąskie drzwi czy nisko zawieszone sufity. Podczas organizacji imprez muzycznych w plenerze mamy też często do czynienia z wnoszeniem sprzętu w mało przyjaznych warunkach pogodowych (deszcz, śnieg, błoto). Profesjonalni pracownicy wyspecjalizowanej firmy są na takie sytuacje przygotowani. Wiedzą, co robić, by wnoszony sprzęt nie ucierpiał.

Doświadczona ekipa

Jeśli chcesz, by wnoszenie sprzętu nagłośnieniowego zostało zrealizowane sprawnie i w pełni profesjonalnie, już dziś skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły Twojego zlecenia, ustalimy dogodny termin, a następnie wyznaczymy do zadania doświadczonych ludzi, wyposażonych w sprzęt pomocniczy. Gwarantujemy bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę. Jesteśmy elastyczni - zlecenie zrealizujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY