baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie skrzyni Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Waga skrzyń może być bardzo różna - od małych “transportówek”, ważących kilka kilogramów, do dużych, nierzadko wypełnionych dodatkową zawartością skrzyń, których ciężar przekroczyć może nawet kilkaset kilogramów. Wnoszenie skrzyń to usługa, która dotyczy wszystkich ich rodzajów. Ktoś mógłby zapytać, po co angażować profesjonalną firmę do transportu skrzyń, często o niewielkich rozmiarach i wadze. Istnieje ku temu co najmniej kilka powodów, które postaramy się pokrótce wyjaśnić.

Wnoszenie skrzyni - nie tylko ciężar...

Jeśli skrzyń do wniesienia jest dużo, zajęcie to może okazać się dla osób słabo przygotowanych naprawdę wyczerpujące i niezwykle czasochłonne. Co więcej, każda kolejna skrzynia wydawała się będzie cięższa, niż poprzednie. Wynika to z prostej przyczyny - ludzkie mięśnie mają ograniczoną wytrzymałość. Dochodzi tu również kwestia nieumiejętnego obchodzenia się z przenoszonymi przedmiotami, w szczególności jeśli mamy na myśli odpowiednią technikę.

Kolejną kwestią jest duża waga części skrzyń. Wnoszenie skrzyni o masie kilkudziesięciu kilogramów tylko z pozoru wydaje się czynnością prostą. W rzeczywistości nie chodzi tu wyłącznie o dobranie odpowiedniej ilości osób, które przedmiot taki będą niosły. O ile poderwanie go z ziemi nie stanowi bowiem zazwyczaj większego problemu, o tyle samo przeniesienie go na miejsce przeznaczenia może już okazać się trudniejsze, niż wcześniej zakładano. Jeśli czynności tej podejmują się osoby niedoświadczone, nietrudno także o niebezpieczne sytuacje.

Amatorzy czy profesjonaliści?

Poślizgnięcie się, wypadnięcie niesionego przedmiotu z rąk, czy też zawadzenie o przeszkodę, mogą skończyć się nie tylko uszkodzeniem lub zniszczeniem samej skrzyni, ale również stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia osób, które przenoszą ją w wybrane miejsce. Tak przynajmniej przedstawia się sytuacja, gdy mówimy o osobach niedoświadczonych.

Pracownicy wyspecjalizowanej firmy wiedzą, jak zachować zimną krew w wyżej wymienionych sytuacjach. Ich reakcje są szybkie i precyzyjne, dzięki czemu wnoszenie skrzyni nie jest obarczone tak dużym ryzykiem, jak ma to miejsce w przypadku, gdy zadania tego podejmują się przypadkowe osoby. Co więcej, profesjonaliści posiadają odpowiedni sprzęt, służący do sprawnego przenoszenia tego rodzaju przedmiotów. Tym, co dodatkowo ich charakteryzuje, jest także umiejętność efektywnej, wzajemnej współpracy.

Czekamy na kontakt

Wnoszenie skrzyni, niezależnie od ich wagi, warto zlecić zawodowcom. Dlatego zachęcamy Cię do tego, byś skontaktował się z nami już dziś. Z uwagą wysłuchamy Twoich oczekiwań co do zlecenia i ustalimy warunki jego realizacji. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, zarówno w kwestii przydzielenia do niego doświadczonych pracowników, jak i zapewnienia niezbędnego sprzętu. Zadanie wykonamy sprawnie i terminowo. Możesz nam zaufać - mamy za sobą wiele lat doświadczenia w realizacji nawet bardzo trudnych zleceń i dużą ilość stałych, zadowolonych z naszych usług klientów. Nie czekaj - zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na naszą skrzynkę e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY