baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie maszyn przemysłowych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Wnoszenie maszyn przemysłowych to profesjonalna usługa, którą świadczy nasza firma. Ponieważ wagę tych maszyn liczy się często w tonach, oczywistym wydaje się fakt, że próby ich wniesienia z pomocą przypadkowych osób byłyby zachowaniem co najmniej lekkomyślnym. Tylko zawodowcy będą wiedzieli, jak z tak ciężkim sprzętem właściwie postępować, poczynając od odpowiedniego zabezpieczenia, przez odpowiednią technikę wnoszenia, na dostarczeniu go na miejsce przeznaczenia kończąc.

Wnoszenie maszyn przemysłowych - utrudnienia

Waga sprzętu tego rodzaju to nie jedyne utrudnienie, które wpływa na problemy z jego wnoszeniem, choć z pewnością trzeba je uznać za największe. Do innych zaliczyć możemy konieczność odpowiedniego zabezpieczenia delikatnych i ruchomych elementów, a także częsty brak jakichkolwiek uchwytów, które miałyby wnoszenie maszyn przemysłowych ułatwiać. Pamiętajmy również, że najczęściej jest to sprzęt działający pod napięciem. Jakiekolwiek uszkodzenia podczas transportu mogą więc spowodować, że nie tylko jego praca nie będzie właściwa, ale może on wręcz stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia (przebicia prądu, przepięcia, pożar).

Wnoszenie maszyn przemysłowych to zadanie, które wymaga użycia różnego rodzaju sprzętu pomocniczego. Profesjonalne firma sprzęt taki nie tylko posiada, ale też potrafi użyć go w taki sposób, by zlecenie zrealizować sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad dotyczących bezpieczeństwa. Co więcej, zawodowcy mają wypracowane, sprawdzone metody współpracy - nawet w sytuacjach awaryjnych są w stanie reagować szybko i w sposób właściwy, tak aby nic nie stało się ani wnoszonym maszynom, ani ludziom, którzy podjęli się tego zadania.

Kilka słów na temat bezpieczeństwa

Czy wnoszenie maszyn przemysłowych to rzeczywiście czynność, która może być niebezpieczna? Absolutnie tak! Nie chodzi tu przecież wyłącznie o poderwanie tego ciężkiego sprzętu z ziemi. Transport na miejsce przeznaczenia często odbywa się po schodach i innego rodzaju wzniesieniach. Jako niewątpliwe utrudnienia możemy też potraktować wąskie korytarze czy drzwi. Co za tym idzie, odpowiednia strategia jest tu ważniejsza, niż siła mięśni i kondycja osób, którzy wnoszenie maszyn przemysłowych realizują.

Maszyny wysokiej wartości

Nie możemy pominąć jeszcze jednej istotnej kwestii: bardzo wysokiej wartości maszyn przemysłowych. Nie mówimy tu o tysiącach, ale o dziesiątkach, a nawet setkach tysięcy złotych. Czy warto narażać tak drogi sprzęt, angażując do jego wnoszenia na przykład pracowników? Z pewnością nie. Tym bardziej, że może się to też skończyć poważnym wypadkiem, a to już kwestia odpowiedzialności karnej. Zwłaszcza gdy wnoszenie maszyn przemysłowych nie było częścią obowiązków służbowych zatrudnionych…

Sprawnie, bezpiecznie, terminowo

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług - już dziś skontaktuj się z nami i zamów usługę wnoszenia maszyn przemysłowych. Zrealizujemy ją sprawnie, w ustalonym terminie i z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doskonale wyszkoloną ekipę. Podejmiemy się nawet najtrudniejszego wyzwania, gwarantując jednocześnie, że Twój sprzęt dotrze na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY