baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie stołów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Stoły są meblami tak powszechnymi, że właściwie trudno o dom, w którym nie ma przynajmniej jednego. Nic zatem dziwnego, że wnoszenie stołów to jedna z usług, które cieszą się największym zainteresowaniem. Warto również dodać, że poza użytkiem domowym, stoły stanowią popularne (żeby nie powiedzieć - niezbędne) wyposażenie takich miejsc, jak na przykład biura, jadalnie, puby, szkoły czy hotele. Wnoszenie stołów ma więc często postać zlecenia, w którym meble te występują w dużo większej liczbie, niż tylko kilka egzemplarzy.

Wnoszenie stołów - różna waga, różne materiały

Na rynku spotykamy tak wiele modeli stołów, że trudno jednoznacznie wypowiedzieć się na temat wagi tego mebla. Większość egzemplarzy nie jest ekstremalnie ciężka i można przyjąć, że ich ciężar oscyluje w granicach kilkunastu-kilkudziesięciu kilogramów. Z drugiej strony bywają modele naprawdę duże i ciężkie, jak chociażby stoły dębowe - ich masa często przekracza 100-150 kilogramów. To samo tyczy się stołów konferencyjnych oraz tych, które z założenia przeznaczone są nie dla kilku, a dla kilkudziesięciu osób - duża waga wynika tu oczywiście z ich gabarytów, ale mają na nią wpływ również materiały, z których je wykonano.

Doskonała współpraca, odpowiednia strategia

Aby wnoszenie stołów przebiegło sprawnie i bezproblemowo, konieczna jest nie tylko doskonała współpraca między członkami ekipy, ale również odpowiednia strategia. Profesjonalny zespół ma je obie w przysłowiowym małym palcu, natomiast osoby przypadkowe zwykle nie mają ich wcale. Co więcej, zawodowcy wiedzą, jakiego sprzętu pomocniczego użyć, by wnoszenie stołów nie było udręką. A może nią być, szczególnie w przypadkach, gdy mebli do przeniesienia jest naprawdę dużo.

Stół to mebel, do którego wniesienia niemal zawsze potrzebne będą przynajmniej dwie osoby. Biorąc pod uwagę, że jego transport często odbywa się po schodach, nie możemy pominąć też kwestii bezpieczeństwa. I to zarówno bezpieczeństwa stołu, jak i ludzi, którzy go przenoszą. Niestety wśród amatorów panuje błędne przekonanie, że w czynności tej nie ma nic trudnego i każdy może się takiego zadania podjąć. Może, jednak musimy się wówczas liczyć zarówno z dużym ryzykiem uszkodzenia mebla, jak i ze zwiększonym prawdopodobieństwem wypadku. Przypadkowe osoby, dla których wnoszenie stołów to często pierwsze tego typu doświadczenie, nie będą wiedziały, jak właściwie zareagować w sytuacjach krytycznych. Zawodowcy - jak najbardziej.

Ostrożność we krwi

Za skorzystaniem z profesjonalnych usług podczas wnoszenia stołów przemawia także to, że meble te z jednej strony pełnią często funkcję ozdobną, z drugiej zaś - są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Wyspecjalizowana ekipa będzie wiedziała, co zrobić, by wnoszone meble dotarły na miejsce przeznaczenia nie tylko w całości, ale także bez najmniejszych nawet otarć i rys. To kwestia właściwego ich zabezpieczenia, ale również ostrożności, którą zawodowcy mają we krwi.

Świetnie wyszkoleni pracownicy i profesjonalny sprzęt

Już dziś skontaktuj się z nami, jeśli w najbliższym czasie czeka Cię wnoszenie stołów. Omówimy szczegóły Twojego zlecenia, a do jego realizacji wyznaczymy optymalną liczbę świetnie wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Posiadamy profesjonalny sprzęt pomocniczy i jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej wymagające zadania. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY