baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie regałów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z postępującą miniaturyzacją, a także z próbami obniżenia wagi przedmiotów, zwłaszcza przedmiotów użytku domowego. Wnoszenie regałów to jednak wciąż usługa ciesząca się dużą popularnością. Owszem - regał może ważyć niewiele, zwłaszcza gdy nie jest lub tylko częściowo wykonany jest z drewna. Jednakże wiele egzemplarzy to meble naprawdę duże i naprawdę ciężkie, a do ich wnoszenia konieczna jest pomoc wyspecjalizowanej firmy.

Wnoszenie regałów - czynność mało wymagająca?

Oczywiście wiele osób z pełnym przekonaniem stwierdzi, że meble to przedmioty łatwe w transporcie, a do ich podniesienia potrzeba po prostu odpowiedniej liczby ludzi i… wszystko się da. Niestety - wnoszenie regałów nie polega wyłącznie na ich poderwaniu z podłoża, bowiem głównym zadaniem jest tu przeniesienie mebli do miejsca przeznaczenia. To zaś odbywać się musi nader często po schodach (duże regały nie zmieszczą się zwykle do windy). Czy przypadkowe osoby, podejmujące się tej czynności, są w stanie zapewnić bezpieczeństwo regałom oraz samym sobie?...

Zarówno regały niewielkie i niewiele ważące, jak i duże i ciężkie, to przedmioty niezwykle podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W większości przypadków pełnią one funkcję ozdobną, istotne jest zatem, by w trakcie wnoszenia nie uległy zadrapaniom czy obiciom, bo wpłynie to negatywnie na ich wygląd. Mało tego - ich upadek, nawet ze stosunkowo niedużej wysokości, skończyć się może nie tylko uszkodzeniem, ale wręcz zniszczeniem tych mebli. Pamiętajmy, że ich części ruchome, takie jak chociażby otwierane drzwiczki czy szuflady, jeszcze bardziej zwiększają ryzyko uszkodzeń i powinny zostać odpowiednio zabezpieczone.

Ile osób potrzeba, by wnieść regał?

Wnoszenie regałów po schodach może być niebezpieczne nie tylko dla mebli, ale i dla osób, które je transportują. Nawet do przeniesienia małego regału potrzeba przynajmniej dwóch członków ekipy, natomiast w przypadku mebli dużych i ciężkich, zadanie to wykonywać powinno jeszcze więcej osób. O ile profesjonalny zespół potrafi dokładnie oszacować tę liczbę, o tyle grupa amatorów często się tutaj myli. W efekcie wnoszenia naprawdę ciężkiego mebla podejmują się na przykład dwie osoby zamiast czterech i chociaż na początku idzie względnie łatwo, potem jest już tylko gorzej.

Sytuacje awaryjne

Sytuacje awaryjne profesjonalnej ekipie zdarzają się o wiele rzadziej. Jeśli się zdarzą, zawodowcy wiedzą doskonale, jak sobie z nimi poradzić. Tego samego nie można powiedzieć o osobach przypadkowych, które reagują wówczas nie tyle właściwie, co po prostu intuicyjnie. Tego typu reakcje, często zbyt wolne, mogą skończyć się naprawdę źle, a brak współpracy amatorskiej ekipy sprawia często, że ucierpi albo mebel, albo człowiek. Profesjonaliści mają zasady współpracy doskonale opanowane - to właśnie ona liczy się tutaj najbardziej.

Wnoszenie profesjonalne

Jeśli w najbliższym czasie czeka Cię wnoszenie regałów, już dziś skontaktuj się z nami. Posiadamy niezbędny sprzęt i świetnie wyszkolonych ludzi. Zapewnimy bezpieczeństwo Twoim meblom i przetransportujemy je na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Nie ryzykuj zdrowia swoich znajomych, nie martw się o swoje cenne przedmioty - zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość. Omówimy szczegóły Twojego zlecenia i zrealizujemy je sprawnie, profesjonalnie oraz terminowo.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY