baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie drukarek Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Drukarki mogą być stosunkowo niewielkie i ważyć tylko kilka kilogramów, najczęściej jednak ich waga oscyluje wokół kilkunastu kg, a bywa, że przekracza 20 kg. Biorąc pod uwagę, że jest to podstawowy sprzęt biurowy i najczęściej takich urządzeń znajduje się w firmie co najmniej kilka, wnoszenie drukarek może wymagać sporo wysiłku i okazać się dość czasochłonne. Dochodzi tu także kwestia bezpieczeństwa - drukarki to sprzęt niezwykle delikatny, z którym należy obchodzić się bardzo ostrożnie. W szczególności, gdy mówimy o ich transporcie.

Wnoszenie drukarek - specyfika

Choć w dzisiejszych czasach drukarki kupić można naprawdę tanio, większość tych, które znajdują się w biurach, to urządzenia wysokiej jakości. Co za tym idzie, są one również kosztowne. Tymczasem podczas wnoszenia drukarki nietrudno o sytuację, która zakończyć się może uszkodzeniem, lub też całkowitym zniszczeniem takiego sprzętu. Kiedy zdarza się to najczęściej? Oczywiście wtedy, gdy przenoszenia tych urządzeń podejmują się osoby niewykwalifikowane.

Może się wydawać, że ważąca kilkanaście kilogramów drukarka to urządzenie, które bez problemu wnieść może nawet jedna osoba. To prawda, jednak pod warunkiem, że jest to osoba doświadczona w transporcie tego typu sprzętu. Warto pamiętać, że mamy tu do czynienia z urządzeniem niezwykle podatnym na uszkodzenia. I nie chodzi wyłącznie o sytuacje, w których drukarka wypada z rąk niosącej ją osoby, z impetem uderzając o podłoże. Większość drukarek to urządzenia pełne wystających elementów, które niezwykle łatwo uszkodzić można nawet wówczas, gdy sprzęt nieodpowiednio chwycimy lub zbyt szybko i nieumiejętnie przechodzić będziemy na przykład przez wąskie drzwi.

Pracownik czy pomocnik?

Jak już wspomnieliśmy, w wielu firmach urządzeń drukujących jest co najmniej kilka, a bywa, że i kilkadziesiąt. Wnoszenie drukarek można oczywiście w takim przypadku powierzyć pracownikom tych firm, będzie to jednak bardzo ryzykowne. Kto odpowie za ten drogi sprzęt w momencie, gdy ulegnie on zniszczeniu? Z pewnością nie pracownik, bo w takiej sytuacji nie ma podstaw prawnych, by go ukarać. Nie wykonywał on bowiem swoich obowiązków, a jedynie pomagał przy wnoszeniu drukarki. To pracodawca wziął na siebie w tym momencie ryzyko, prosząc o taką pomoc. Jakie jest zatem wyjście?

Najlepszym wyjściem będzie to, w którym wnoszenie drukarek powierzysz wyspecjalizowanej firmie. Firmie, której pracownicy mają doświadczenie w transportowaniu tego typu sprzętu, a czynność tę potrafię zrealizować zarówno bardzo sprawnie, jak i bezpiecznie. Nie ma sensu ryzykować, korzystając z pomocy osób, które w żaden sposób nie są przygotowane do tego typu zadań, a powodzenie takiej “misji” to czysta loteria. Profesjonalna firma dysponuje ponadto odpowiednim sprzętem, a dzięki optymalnie dobranej do zlecenia ilości osób, będzie w stanie wykonać je naprawdę szybko.

Gwarancja zadowolenia

Czeka Cię wnoszenie drukarek? Jak najszybciej skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów! Posiadamy odpowiedni sprzęt, a nasi pracownicy to eksperci w swoim fachu. Nawet najbardziej skomplikowane zlecenia wykonamy sprawnie, bezpiecznie i terminowo. Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY