baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie ploterów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Plotery, czyli komputerowe urządzenia peryferyjne, które umożliwiają pracę z dużymi powierzchniami płaskimi, mogą ważyć kilkaset kilogramów, a nawet ponad tonę. Z tego tytułu wnoszenie ploterów to zadanie dla profesjonalnej ekipy, która posiada zarówno odpowiedni sprzęt, jak i duże doświadczenie w transporcie tak ciężkich urządzeń. Bywa oczywiście i tak, że czynności tej podejmują się osoby zupełnie do tego nieprzygotowane, jest to jednak obarczone ogromnym ryzykiem.

Wnoszenie ploterów - zabezpieczenie i transport

Plotery to nie tylko urządzenia ciężkie, ale również o dużych wymiarach i zwykle dość nieregularnym kształcie. Sprawia to, że ich przenoszenie z miejsca na miejsce jest mocno utrudnione. Tym bardziej, że mimo swej wielkości, jest to sprzęt w wysokim stopniu podatny na różnego rodzaju uszkodzenia. Tych ostatnich trudno zaś uniknąć, kiedy wnoszenie ploterów realizowane jest przez zupełnie przypadkowe osoby.

Każdy transportowany ploter musi zostać odpowiednio zabezpieczony. Chodzi tu w szczególności o elementy wystające, jak również elementy ruchome, które podczas wnoszenia mogłyby ulec przesunięciu. Jednak takie zabezpieczenie to dopiero początek “przygody”. Do uniesienia większości ploterów potrzeba co najmniej kilku osób. W dalszej kolejności nieodzowna będzie też ścisła współpraca całego zespołu - nawet jeden człowiek, jeśli okaże się przysłowiowym najsłabszym ogniwem, może spowodować uszkodzenie plotera, a nawet jego zniszczenie.

Nieprzewidziane i niebezpieczne sytuacje

Wnoszenie ploterów musi łączyć się z gotowością na sytuacje awaryjne. Tylko profesjonalna i doskonale ze sobą współpracująca ekipa może zapewnić bezpieczny transport urządzenia na miejsce przeznaczenia. Osoby przypadkowe w momencie, kiedy na przykład jedna z nich straci panowanie nad niesionym ciężarem, reagują zwykle niewłaściwie, w sposób intuicyjny. Z kolei fachowcy doskonale wiedzą, jak się wtedy zachować, by nie uszkodzić cennego sprzętu.

Warto podkreślić, że wnoszenie ploterów, jeśli wykonywane jest przez osoby nieprzygotowane, może być niebezpieczne nie tylko dla transportowanych urządzeń, ale również dla niosących je osób. Upadek tak ciężkiego sprzętu na którąś z części ludzkiego ciała może skończyć się bardzo poważnymi obrażeniami. Ładunek o tak dużej wadze bywa szczególnie niebezpieczny na schodach i innego typu wzniesieniach, gdzie najłatwiej dochodzi do tego rodzaju wypadków.

Rozwiązujemy problemy

Jeśli wnoszenie ploterów spędza Ci sen z powiek, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Jak najszybciej skontaktuj się z nami i zleć nam to trudne zadanie. Jesteśmy doskonale przygotowani do tego rodzaju wyzwań - posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczoną ekipę, która wielokrotnie realizowała już tego rodzaju zlecenia. Gwarantujemy nie tylko terminowość, ale również sprawne wykonanie powierzonych nam zadań. Nie ryzykuj uszkodzenia swojego cennego sprzętu i nie narażaj zdrowia swoich znajomych. Zamiast tego zaufaj naszej wyspecjalizowanej firmie. Już dziś zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail - z przyjemnością Ci pomożemy.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY