baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie gabarytów (dużych przedmiotów) Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Wnoszenie gabarytów (dużych przedmiotów) to usługa nie tylko bardzo popularna, ale również niezwykle potrzebna. Wynika to ze specyfiki tego typu zlecenia. Jego realizacja łączy się bowiem nie tylko z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa wnoszonym dużym przedmiotom, ale również ludziom, którzy czynność tę wykonują. I choć skorzystanie z pomocy rodziny, znajomych czy pracowników może być w tym wypadku kuszące, gra nie jest warta świeczki - odpowiedzialność jest tutaj stanowczo zbyt duża.

Wnoszenie dużych przedmiotów - nie takie łatwe

Zdarza się słyszeć opinie, mówiące o względnej łatwości wnoszenia gabarytów. Pokutuje pogląd, że do uniesienia nawet bardzo dużego ciężaru potrzeba po prostu większej liczby osób. Jest to opinia tylko po części prawdziwa. Owszem - aby przedmiot o dużej wadze unieść, wystarczy siła i odrobina współpracy między członkami ekipy. Jednak jego wniesienie jest już sprawą dużo trudniejszą - tutaj współpraca musi być idealna, a sama siła mięśni nie wystarczy. Wnoszenie dużych przedmiotów odbywa się często w trudnych warunkach - po schodach, wąskimi korytarzami, przez małe drzwi. Jeśli zadanie realizowane jest w terenie, dochodzą do tego nie zawsze przyjazne warunki pogodowe - deszcz, śnieg, lód, błoto itp. Czy amatorska ekipa poradzi sobie z tego rodzaju utrudnieniami? Raczej nie…

Szybka i właściwa reakcja w sytuacjach awaryjnych

Zatrzymajmy się na moment przy kwestii współpracy. Nie polega ona wyłącznie na sile i równowadze, dzięki którym gabaryt może zostać uniesiony. Trzeba brać pod uwagę również to, że przy wnoszeniu ciężkich przedmiotów zdarzają się sytuacje krytyczne. Wystarczy, że jeden z członków ekipy straci nad niesionym przedmiotem panowanie i wypuści go z rąk. Ekipa złożona z osób przypadkowych wpadnie w panikę. Jej członkowie będą oczywiście reagować, ale zwykle w sposób niewłaściwy, a co za tym idzie - nieskuteczny. W efekcie wnoszony gabaryt ulec może uszkodzeniu lub zniszczeniu. Co więcej, sytuacja taka może też doprowadzić do groźnego wypadku. Na szczęście zlecając wnoszenie dużych przedmiotów profesjonalnej ekipie, możemy spać spokojnie. Zawodowcy mają opracowaną strategię, używają wysokiej klasy sprzętu pomocniczego oraz doskonale wiedzą, jak szybko i właściwie zareagować w sytuacjach nietypowych.

Odpowiedzialność

Wnoszenie gabarytów łączy się z dużym ryzykiem - to oczywiste. Mniej oczywista jest natomiast kwestia odpowiedzialności, która w razie wypadku spada zwykle na pomysłodawcę, który zadecydował, by do pomocy zaangażować rodzinę, znajomych czy pracowników. Zwłaszcza w przypadku tych ostatnich problem może być poważny, jako że zwykle wnoszenie dużych przedmiotów nie znajdowało się w zakresie ich obowiązków służbowych.

Wnoszenie dużych przedmiotów? Od tego jesteśmy!

Nie ryzykuj i zleć wnoszenie gabarytów wyspecjalizowanej firmie. Już dziś skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Zrealizujemy je w wyznaczonym terminie, przestrzegając wszelkich norm bezpieczeństwa. Posiadamy niezbędny do realizacji tego typu zadań sprzęt pomocniczy, a także ekipę zawodowców, którzy sprawnie je wykonają. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość - gwarantujemy profesjonalną realizację zlecenia.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Dane firmowe

Elegancko Tomasz Feldman
ul. Władysława Broniewskiego 97/39
01-876 Warszawa
NIP: 1181730871
REGON: 146066460

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA:
tel.: (+48) 696 999 639
e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY