baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie kartonów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Podczas przenoszenia przedmiotów, w szczególności delikatnych i tych o mniejszych rozmiarach, bardzo przydają się różnego rodzaju kartony. Wnoszenie kartonów to z kolei jedna z usług, jaką oferujemy my. Choć mogłoby się wydawać, że z czynnością tą poradzi sobie każda niemal osoba, w rzeczywistości warto powierzyć ją wyspecjalizowanej firmie. Już wyjaśniamy, dlaczego tak jest.

Wnoszenie kartonów - ostrożności nigdy dosyć

W wielu przypadkach to właśnie do kartonów trafia podczas przeprowadzki większość przedmiotów. Segregatory, dokumenty, różnego rodzaju akcesoria biurowe - wszystkie one mogą zostać efektywnie spakowane w karton. Rzeczy delikatne, takie jak chociażby zastawa stołowa, mniejszych rozmiarów urządzenia elektryczne czy chociażby wazony również mogą się w nich znaleźć. Co to oznacza? Że wnoszenie kartonów powinno odbywać się niezwykle ostrożnie, często nie do końca bowiem wiadomo, co znajduje się w środku każdego z nich.

Choć niektóre kartony wypełnione zostają przedmiotami o stosunkowo niewielkiej wadze, przy ich wnoszeniu na dużą skalę nie ma to aż takiego znaczenia. Nawet jeśli każdy z nich waży zaledwie 4-5 kilogramów, ale w sumie jest ich 50 czy 100, ich transport może okazać się nie tylko czasochłonny, ale i bardzo wyczerpujący. Co za tym idzie, osoby podejmujące się wnoszenia kartonów powinny mieć nie tylko dużo siły, ale i bardzo dobrą kondycję.

Kartony o większym rozmiarze i wadze

Wnoszenie kartonów ciężkich i dużych również wymaga siły i kondycji, ale w tym przypadku mamy także do czynienia z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa osobom, które podejmują się tego zadania. Ważący kilkanaście czy kilkadziesiąt kilogramów karton, jeśli wnoszony jest na przykład po schodach, w rękach niedoświadczonej osoby stanowić może swego rodzaju zagrożenie. Wystarczy, że wnoszący go człowiek potknie się lub straci równowagę. Ratując znajdujące się w kartonie rzeczy, sam może niestety ucierpieć.

Postaw na profesjonalistów

Pomoc profesjonalnej firmy, która oferuje wnoszenie kartonów, będzie nieoceniona zarówno w przypadku przedmiotów lżejszych i mniejszych, jak i tych cięższych i o większych rozmiarach. W obu przypadkach najważniejsze jest to, by karton, a także znajdujące się w nim przedmioty czy dokumenty, dotarły na miejsce przeznaczenia w stanie nienaruszonym. Zawodowcy doskonale wiedzą, w jaki sposób się z nimi obchodzić. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią też szybko reagować w sytuacjach nagłych, nie zdając się wyłącznie na intuicję, która niestety, ale bywa bardzo zawodna. Wyspecjalizowana firma będzie również wiedziała, ilu pracowników przydzielić powinna do wybranego zlecenia, by jego realizacja przebiegła sprawnie.

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wnoszenie kartonów, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej pomocy. Wspólnie omówimy warunki zlecenia, wyznaczymy jego termin i zrealizujemy je, zapewniając Ci najwyższy poziom usługi. Jesteśmy elastyczni i podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Nie pozwól, by Twoje mienie zostało uszkodzone lub zniszczone - zaufaj profesjonalistom. Już dziś zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na nasz adres e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY