baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Profesjonalne wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych to jedna z realizowanych przez naszą firmę usług. Zdajemy sobie sprawę, że transport takiego sprzętu może nastręczać wiele trudności. Nie tylko ze względu na jego wagę. Urządzenia te nader często nie są wyposażone w ułatwiające transport uchwyty. Ich kształt również bywa niekiedy mało przyjazny. Dodatkowo praktycznie zawsze mamy tu do czynienia ze sprzętem niezwykle delikatnym, podatnym na różnego rodzaju uszkodzenia.

Wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych - specyfika

Wiele osób błędnie sądzi, że w transporcie tego typu sprzętu nie ma niczego trudnego. Tymczasem jego przenoszenie znacznie różni się od przenoszenia rzeczy innego typu, jak chociażby mebli. Dlaczego? Ponieważ są to urządzenia, które pracują pod napięciem. Co za tym idzie, nie może być tu mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach. Ich wystąpienie mogłoby w przyszłości wpłynąć negatywnie na działanie sprzętu, a nawet sprawić, że stałby się on potencjalnie niebezpieczny (ryzyko przepięć, pożaru itp.).

Osoby nieprzygotowane do wnoszenia lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych nie będą też w stanie odpowiednio szybko i właściwie zareagować w sytuacjach nietypowych. Nietypowych, ale wcale nie rzadkich. Do takich zaliczyć możemy przede wszystkim niekontrolowane wyślizgnięcie się sprzętu z rąk jednej z przenoszących go osób. Czym może to grozić? W przypadkach najłagodniejszych - obiciem urządzenia. W gorszych - jego częściowym bądź całkowitym uszkodzeniem. Dochodzi tu również kwestia bezpieczeństwa wnoszących - upadek ciężkiego sprzętu na którąś z części ciała może skończyć się nawet kalectwem. O jeszcze poważniejsze wypadki nietrudno, gdy wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych odbywa się w budynkach bez windy i ma miejsce na schodach.

Metoda prób i błędów? Lepiej nie...

Profesjonalna ekipa to osoby doświadczone i doskonale wiedzące, w jaki sposób zachować się w sytuacjach awaryjnych. To także osoby wyposażone w odpowiednie narzędzia, dzięki którym wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych odbywa się w sposób maksymalnie bezpieczny, a przy tym dużo szybciej, niż miałoby to miejsce w wykonaniu osób przypadkowych. Dla laika już sam kształt niektórych sprzętów sprawia, że ich wniesienie staje się prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza, że mówimy o sprzęcie na ogół bardzo ciężkim. Przy czym metoda prób i błędów w przypadku tych cennych - bądź co bądź - urządzeń nie sprawdza się i naprawdę nie warto ryzykować.

Pomoc profesjonalna

Czeka Cię wnoszenie lodówki, zamrażarek i urządzeń chłodniczych? Zaufaj ekspertom i skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy! Już dziś zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail - omówimy wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia i zrealizujemy je sprawnie i bezpiecznie. Mamy wieloletnie doświadczenie i dysponujemy odpowiednim sprzętem. Jesteśmy również elastyczni - dostosujemy się do Twoich wymagań. A wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze. Czekamy na kontakt od Ciebie.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY