baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie pieców i bojlerów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Część zadań związanych z transportem sprzętu charakteryzuje się wysokim stopniem trudności, a wnoszenie pieców i bojlerów z pewnością do nich należy. Zarówno te pierwsze, jak i te drugie, ważyć mogą od kilkudziesięciu do ponad 100 kilogramów. Nie tylko nie może być zatem mowy, by ich wnoszeniem zajęła się jedna osoba, ale także o tym, by zadania tego podjęli się ludzie, którzy nie posiadają w tym obszarze doświadczenia. Powodów takiego stanu rzeczy jest kilka - przeczytasz o nich poniżej.

Wnoszenie pieców i bojlerów - wyższa szkoła jazdy

Przy wnoszeniu tych kosztownych i stosunkowo delikatnych urządzeń znaczenie ma przede wszystkim ostrożność. Osoby nieprzygotowane bądź też przygotowane w zbyt małym stopniu do ich transportu, nie będą niestety w stanie zadbać również o ich bezpieczeństwo. Tym bardziej, że mówimy tu o sprzęcie ciężkim. O ile samo jego podniesienie (przy zapewnieniu odpowiedniej ilości osób) może nie stanowić większego problemu, dalsze wnoszenie pieców i bojlerów to już wyższa szkoła jazdy i zdecydowanie zadanie wyłącznie dla profesjonalistów.

Najwyższy poziom współpracy

Podczas transportu tak ciężkiego sprzętu nietrudno o sytuacje niebezpieczne, których wystąpienie zostaje zminimalizowane tylko wówczas, kiedy współpraca całej ekipy stoi na najwyższym poziomie. Jeśli wnoszenia pieców i bojlerów podejmują się osoby przypadkowe, o taką współpracę niezwykle trudno. Czym to grozi? Brakiem efektywności - to raz. Zwiększoną liczbą sytuacji awaryjnych - to dwa. Brakiem umiejętności wyjścia z takich sytuacji i, co za tym idzie, większą ilością uszkodzonych i zniszczonych sprzętów, a także wypadków - to trzy.

Każdy z członków wyspecjalizowanej ekipy nie tylko dokładnie wie, na czym polega wnoszenie pieców i bojlerów i ma w tym zakresie praktyczną i teoretyczną wiedzę. Wie również, jak się zachować, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli. Nie reaguje intuicyjnie - reaguje właściwie. Podobnie zresztą, jak pozostałe osoby z takiej ekipy. Powiedzieć, że przy wnoszeniu tego typu sprzętu jest to bardzo cenna umiejętność, to nic nie powiedzieć...

Nie ryzykuj

Piece i bojlery to zwykle urządzenia o dużej wartości. O tym również powinien pamiętać każdy, komu przyjdzie do głowy, by ich wniesienie zlecić osobom przypadkowym, czy też poprosić o pomoc przyjaciół albo pracowników z firmy. Niestety, ale byłoby to bardzo lekkomyślnym posunięciem - ewentualne oszczędności byłyby tutaj niewspółmierne do strat, jakie wnoszenie pieców i bojlerów na własną rękę mogłoby spowodować. Krótko mówiąc - nie warto ryzykować. Ani sprzętu, ani zdrowia.

Zapraszamy do kontaktu

W najbliższym czasie planujesz wnoszenie pieców i bojlerów? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Ustalimy termin i warunki wykonania zlecenia - w taki sposób, byś był zadowolony z naszych usług w stu procentach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, doskonale wyszkolony personel i niezbędny sprzęt - dzięki temu zadanie będziemy w stanie zrealizować niezwykle sprawnie i w pełni profesjonalnie. Już dziś skontaktuj się z nami - wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas wiadomość e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY