baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie sprzętu na siłownie/fitness Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Ktokolwiek miał okazję odwiedzić siłownię, dobrze wie, z jak ciężkimi urządzeniami mamy tu do czynienia. Wnoszenie sprzętu na siłownię/fitness to usługa specjalistyczna, którą również posiadamy w swojej ofercie. Pomagamy w transporcie wszystkich dosłownie urządzeń, które mogą się w tych miejscach znaleźć - przenosimy sztangi i hantle, rowery stacjonarne, steppery, atlasy i wiele innych sprzętów, przeznaczonych do treningu siłowego.

Wnoszenie sprzętu na siłownię/fitness - usługa profesjonalna

Na siłowni trudno znaleźć sprzęt, który ważyłby niewiele. Większość urządzeń przeznaczonych jest tam w końcu do tego, by budować masę i siłę mięśniową. Ta ostatnia przyda się również osobom, które będą realizować wnoszenie sprzętu fitness, choć nie ona ma tu znaczenie decydujące. Podczas transportu ważących nierzadko kilkaset kilogramów urządzeń równie ważna będzie umiejętność korzystania ze sprzętu pomocniczego, a także dobrze przygotowana strategia.

Moc współpracy

Profesjonalna ekipa wie, na co zwrócić uwagę przy wnoszeniu sprzętu na siłownię. Tym, co odróżnia ją od ekipy osób przypadkowych, jest wzorowa wręcz współpraca między poszczególnymi osobami. Dlaczego jest ona aż tak istotna? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na dwie kwestie: sprzęt na siłownię waży naprawdę dużo, a dodatkowo często może być trudny do wnoszenia z uwagi na swój bardzo nietypowy kształt. Dochodzi tu często również brak uchwytów, które jego transport uczyniłyby łatwiejszym. Tylko dobra współpraca sprawi więc, że wnoszenie sprzętu na siłownię przebiegnie sprawnie i bezpiecznie - zarówno dla przenoszonych urządzeń, jak i dla osób, które je transportują.

Właściwe reagowanie w sytuacjach krytycznych

Warto zaznaczyć, że angażowanie osób słabo lub w ogóle nieprzygotowanych, które następnie realizować będą wnoszenie sprzętu fitness, pociąga za sobą duże ryzyko. Tak ciężkie urządzenia można z łatwością uszkodzić. Ich upadek, nawet ze stosunkowo niedużej wysokości, może nierzadko spowodować całkowite ich zniszczenie. Co więcej, przy wnoszeniu sprzętu na siłownię np. po schodach, musimy liczyć się z ryzykiem poważnego wypadku. Zawodowcy wiedzą, co robić, gdy np. jedna z niosących osób straci równowagę czy też wypuści sprzęt z rąk. Reakcje amatorów bywają najczęściej niewłaściwe.

Cenny sprzęt fitness

Wnoszenie sprzętu fitness musi odbywać się bardzo ostrożnie - nierzadko mamy tu do czynienia z urządzeniami o naprawdę dużej wartości. Dla przykładu: cena nowoczesnych bieżni czy orbitreków wynosić może kilka tysięcy złotych, a niektóre egzemplarze warte są nawet kilkadziesiąt tysięcy. Co za tym idzie, warto zapewnić im profesjonalne wnoszenie, nie zaś korzystać z pomocy osób przypadkowych. Zniszczenie takiego sprzętu to nie tylko ogromna strata, ale również konieczność dodatkowych wydatków.

Trudne zlecenie? Polecamy się!

Interesuje Cię profesjonalne wnoszenie sprzętu na siłownię/fitness? Zapraszamy do kontaktu! Posiadamy nie tylko świetnie wyszkoloną ekipę i wysokiej klasy sprzęt pomocniczy, ale również wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu niełatwych zleceń. Wspólnie ustalimy warunki, a usługę wykonamy w ustalonym terminie - sprawnie i w pełni profesjonalnie. Już dziś zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY