baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie sprzętu muzycznego Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Niezależnie od tego, czy będą to gitary, skrzypce, wiolonczele, czy też na przykład zestawy perkusyjne, wnoszenie sprzętu muzycznego powinno zostać zlecone profesjonalnej firmie. Instrumenty tego rodzaju są szczególnie podatne na uszkodzenia, a ich wartość może być nierzadko naprawdę wysoka. Co więcej, często pełnią one także funkcję ozdobną i wszelkie, najmniejsze nawet ryski na ich powierzchni, mogą mieć fatalny wpływ na to, jak będą się one prezentować na przykład na scenie. Co za tym idzie, zapewnienie im bezpiecznego wnoszenia to absolutna konieczność.

Wnoszenie sprzętu muzycznego - waga, gabaryty, delikatność

Niektóre instrumenty muzyczne mogą, wbrew pozorom, ważyć naprawdę dużo. Wystarczy wymienić chociażby fortepian, którego waga wynieść może nawet pół tony. Niewiele lżejsze jest pianino, a wybrane części zestawu perkusyjnego czy kontrabasy, choć nie tak ciężkie, mogą z kolei “straszyć” swoimi gabarytami. Tak czy inaczej, wnoszenie sprzętu muzycznego bywa naprawdę skomplikowane. Co więcej, nie chodzi tu wyłącznie o wagę czy rozmiary poszczególnych instrumentów, ale również o ich wyjątkową delikatność.

Wnoszenie sprzętu muzycznego musi odbywać się w taki sposób, by nie doszło do żadnych jego uszkodzeń. Wspomniane na początku ryski, które powstać mogą podczas niewłaściwego transportu, są niczym w porównaniu do sytuacji, w których obicie czy upuszczenie instrumentu wpłynie negatywnie na jego prawidłowe działanie. Bęben perkusyjny, struny gitary czy delikatne elementy wewnątrz pianina z łatwością ulec mogą uszkodzeniu na tyle poważnemu, że konieczna będzie ich wymiana. W niektórych przypadkach dojść może również do całkowitego zniszczenia samego instrumentu.

Profesjonalne wnoszenie instrumentów

Kiedy wnoszenia sprzętu muzycznego podejmuje się profesjonalna firma, szanse na jego uszkodzenie, a tym bardziej zniszczenie, spadają praktycznie do zera. Zawodowcy wiedzą, jak bezpiecznie przenosić nawet najbardziej delikatne instrumenty muzyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafią je też odpowiednio zabezpieczyć, a w nietypowych sytuacjach szybko i właściwie zareagować. Nawet wnoszenie sprzętu muzycznego o dużych rozmiarach, jak chociażby wspomniane już fortepiany, nie stanowią dla profesjonalnej ekipy większego problemu. Dlaczego? Ponieważ taka załoga świetnie ze sobą współpracuje, realizując wypracowane wcześniej, sprawdzone i niezawodne strategie.

Nie możemy nie wspomnieć o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie o wysokiej, a często bardzo wysokiej wartości wnoszonego sprzętu muzycznego. To kolejny powód, by zadanie to zlecić zawodowcom. Jego realizacja przez osoby przypadkowe to po prostu zbyt duże ryzyko.

Doświadczenie i profesjonalny sprzęt? To my!

Zapewnij bezpieczeństwo swoim instrumentom - powierz wnoszenie sprzętu muzycznego wyspecjalizowanej firmie. Już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i terminu realizacji Twojego zlecenia. Do zadania wyznaczymy doświadczone osoby, posiadające niezbędną wiedzę i profesjonalny sprzęt pomocniczy. Nie boimy się nawet najtrudniejszych wyzwań, a dodatkowo wykazujemy się dużą elastycznością. Zadzwoń lub wyślij nam wiadomość - gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY