baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie pralki Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Większość pralek charakteryzuje się wagą w granicach 60-80 kg, bywają jednak modele, których ciężar przekracza (niekiedy znacznie) 100 kg. Z tego tytułu wnoszenie pralki to czynność, której nie powinny podejmować się przypadkowe osoby. Nawet wtedy, gdy będzie takich osób kilka. Dlaczego? Bo nie chodzi tu wcale wyłącznie o wspomnianą wagę, ale także o odpowiednią technikę przenoszenia takiego sprzętu. Pralki nie są zwykle wyposażone w żadne dodatkowe uchwyty, które ułatwiałyby ich transport. Co za tym idzie, osoby podejmujące się takiego zadania powinny wiedzieć, jak zrobić to nie tylko efektywnie, ale również bezpiecznie.

Wnoszenie pralki - uwaga na sprzęt!

Mimo swojej słusznej wagi, pralka pozostaje sprzętem wyjątkowo delikatnym. Podczas jej transportu należy zwrócić uwagę szczególną na wystające elementy, które łatwo ulec mogą uszkodzeniu. Dobrze zabezpieczone powinny zostać także te części, które podczas wnoszenia pralki mogą się otworzyć. Producenci pralek wyposażają je zwykle w elementy zabezpieczające, jeśli jednak sprzęt używany jest od wielu lat, mogły one zostać zgubione. Tymczasem wnoszenie pralki bez zabezpieczeń to czynność wyjątkowo trudna i odpowiedzialna - tylko odpowiednio przygotowane osoby będą wiedziały, w jaki sposób powinno się ją przeprowadzić.

Ryzyko dla sprzętu i ludzi

Wnoszenie pralki, który jest duży i ciężki, to czynność szczególnie niebezpieczna. Osoby zajmujące się tym profesjonalnie dokładnie wiedzą, w jaki sposób ją przeprowadzić. Osoby przypadkowe - niestety nie. Co za tym idzie, nietrudno o spowodowanie niebezpiecznej sytuacji. Sytuacji, która może być taką nie tylko dla przenoszonych przedmiotów, ale i dla ludzi. Ważące kilkadziesiąt kilogramów przedmioty stanowić mogą w niepowołanych rękach poważne zagrożenie. Dlatego też powinny być transportowane wyłącznie przez osoby, które zajmują się tym zawodowo.

Wystarczy, że któraś z osób pomagających w transportowaniu sprzętu poślizgnie się, co - prawdę mówiąc - zdarza się dosyć często. Tylko profesjonalna ekipa będzie wiedziała, jak szybko i właściwie w takiej sytuacji zareagować. Upadek pralki, nawet z niewielkiej wysokości, łatwo uszkodzić może urządzenie. Co jednak jeszcze bardziej istotne, może być on niebezpieczny również dla zdrowia ludzkiego. Wystarczy wyobrazić sobie, czym może skończyć się uderzenie stukilogramowego sprzętu np. w stopę osoby, która go przenosi. Czy naprawdę warto ryzykować, angażując do wnoszenia pralki ludzi, którzy nie zajmują się tym profesjonalnie?...

Najwyższy poziom usług

Jeśli wniesienie pralki spędza Ci sen z powiek, jak najszybciej skontaktuj się z nami. Zlecenie wykonamy szybko, bezpiecznie i w pełni profesjonalnie. Dostosujemy się do Twoich wymagań i zagwarantujemy najwyższy poziom usług. Zadowolenie klienta to nasz absolutny priorytet. Zapewniamy przy tym miłą atmosferę, a nasi pracownicy odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Nie zastanawiaj się dłużej - podejmujemy się nawet wyjątkowo trudnych zleceń. Zadzwoń lub napisz do nas - wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły usługi, którą dla Ciebie zrealizujemy. Gwarantujemy, że będziesz z niej zadowolony!

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY