baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie urządzeń laboratoryjnych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Aparaty pomiarowe, reduktory ciśnienia, termostaty, wirówki, czasze grzejne - to tylko przykłady ekstremalnie delikatnych urządzeń, które znaleźć można w wielu laboratoriach. Wnoszenie urządzeń laboratoryjnych to z pewnością zadanie, którego nie powinny podejmować się osoby przypadkowe - czynność tę warto zlecić profesjonalnej firmie, która o ten podatny na uszkodzenia, często bardzo wartościowy sprzęt należycie się zatroszczy i bezpiecznie przetransportuje go na miejsce przeznaczenia.

Wnoszenie urządzeń laboratoryjnych - priorytet: bezpieczeństwo

Urządzenia laboratoryjne to podręcznikowy wręcz przykład sprzętu, którego waga ma znaczenie drugorzędne. Nie dlatego, że nie może być duża - może. Jednak to bezpieczeństwo tych urządzeń jest priorytetem i na nie zwrócić należy uwagę szczególną. Są one niekiedy tak bardzo podatne na uszkodzenia, że nawet przysłowiowe obchodzenie się z nimi jak z jajkiem może nie wystarczyć. Czy przypadkowe osoby mogą zrealizować wnoszenie urządzeń laboratoryjnych? Oczywiście, że tak. Musimy jednak pamiętać, że ryzyko uszkodzeń czy zniszczenia sprzętu będzie wówczas bardzo wysokie. Tak wysokie, że pojawia się pytanie: “czy warto?”.

Zabezpieczenie urządzeń laboratoryjnych

Profesjonalna firma wie, jak urządzenia laboratoryjne odpowiednio zabezpieczyć. Mówimy tu o sprzęcie, który nader często posiada elementy wystające i ruchome, których uszkodzenie podczas transportu zdarza się niezwykle często. Szczególnie, jeśli nie zostały unieruchomione. Ale uwaga - także samo ich unieruchomienie musi odbyć się profesjonalnie. Weźmy chociażby elementy wykonane z bardzo cienkiego szkła - czy osoba niedoświadczona będzie wiedziała, jak zabezpieczyć je w taki sposób, by sprzęt nie ucierpiał? Cóż, niekoniecznie…

Sprzęt kosztowny i unikatowy

O ile mebel czy przedmiot wykonany z metalu, spadając z pewnej wysokości, może taki upadek przetrwać bez żadnych uszkodzeń, o tyle urządzenie laboratoryjne może w takiej sytuacji zostać po prostu zniszczone. Co za tym idzie, nie można do tego typu zdarzeń w ogóle dopuścić. Tym bardziej, że mówimy tu o sprzęcie bardzo kosztownym, często wręcz unikatowym, którego nie da się często po prostu ponownie zakupić.

Zawodowcy wiedzą, jak dbać o powierzony im sprzęt, a wnoszenie urządzeń laboratoryjnych to dla nich może nie chleb powszedni, ale z pewnością coś, w czym mają duże doświadczenie. Dzięki efektywnej współpracy, uważności i precyzji będą więc w stanie przetransportować go nie tylko sprawnie, ale i bezpiecznie. Powierzenie jego wnoszenia przypadkowym osobom to z kolei loteria - może się udać, ale co w przypadku, gdy tak się nie stanie?...

Trudne zadanie? Daj nam znać!

Nie ryzykuj i zleć nam wnoszenie urządzeń laboratoryjnych - już dziś skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Mamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale też doskonale wyszkolonych ludzi i wysokiej klasy sprzęt pomocniczy. Podejmiemy się nawet wyjątkowo trudnych zadań, które wykonamy sprawnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Jesteśmy elastyczni - dostosujemy się do Twoich wymagań. Jesteśmy terminowi - Twój sprzęt dotrze na nowe miejsce przeznaczenia w wyznaczonym czasie. Jesteśmy profesjonalistami - możesz nam zaufać!

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY