baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie mebli kuchennych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego, niż wnoszenie mebli kuchennych. Jednakże sprawa nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Dlaczego? Ponieważ meble kuchenne to nazwa bardzo ogólna. Choć trafiają się egzemplarze lekkie i łatwe w przenoszeniu, spora część innych to meble o dużych gabarytach i słusznej wadze, których transport zostać powinien naprawdę dobrze zaplanowany i wykonany z należytą ostrożnością.

Wnoszenie mebli kuchennych - jak uniknąć strat?

Niemal każda osoba ceni sobie meble kuchenne, które wyglądają jak nowe i każda chciałaby, by w takiej formie przetrwały one możliwie najdłużej. Tymczasem ich nieumiejętne przenoszenie z miejsca na miejsce skończyć się może powstaniem skaz, których albo nie będzie już można usunąć, albo będzie to niezwykle trudne i czasochłonne. W niektórych przypadkach transport taki może się również skończyć ich trwałym uszkodzeniem. Między innymi właśnie dlatego podczas wnoszenia mebli kuchennych warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy.

Zdecydowanie się na pomoc przyjaciół czy rodziny może wydawać się dobrym pomysłem, jednak wówczas liczyć musimy się również z ryzykiem. Osoby nieodpowiednio przygotowane mogą mieć problemy nie tylko z uniesieniem cięższych elementów, ale również z zapewnieniem im bezpiecznego transportu. Wnoszenie mebli kuchennych to także czynność, podczas której zdarzyć się mogą sytuacje zupełnie nieprzewidziane. Kiedy duża i ciężka szafka czy masywny blat nagle wyślizgują się z ręki, tylko doświadczona osoba wiedziała będzie, co robić. I zrobi to szybko. Z kolei osoba nie zajmująca się tym zawodowo prawdopodobnie nie zdąży zrobić niczego…

Inne zagrożenia

Czym grozi brak odpowiedniego przygotowania i nieumiejętne (żeby nie powiedzieć: “na łapu-capu”) wnoszenie mebli kuchennych? Cóż, w najlżejszych przypadkach ich obiciem lub zarysowaniem, są to jednak - no właśnie - przypadki faktycznie najlżejsze. Gorzej, jeśli mebel zostanie zniszczony. Jeszcze gorzej, gdy wskutek niewłaściwego obchodzenia się z wnoszonym ciężarem ucierpi człowiek, co niestety wcale nie zdarza się tak rzadko. Trzeba pamiętać, że ciężkie meble kuchenne wnoszone są często po schodach, a w takich warunkach o wypadek nietrudno.

Wszystkich powyższych sytuacji możesz z łatwością uniknąć, powierzając wnoszenie mebli kuchennych wyspecjalizowanej firmie. Odpowiednio przygotowani do tego zadania pracownicy bez trudu zaplanują przetransportowanie poszczególnych elementów wyposażenia kuchni (również mebli bardzo dużych i bardzo ciężkich), sprawnie poradzą sobie z ich wniesieniem, a jednocześnie będą doskonale wiedzieli, jak zachować się w sytuacjach awaryjnych, jeśli takowe wystąpią.

Zawodowcy do Twoich usług

Jeśli w najbliższym czasie planujesz wnoszenie mebli kuchennych, nie proś o pomoc znajomych, a po prostu skorzystaj z naszych profesjonalnych usług. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem i wieloma zleceniami, które z powodzeniem zrealizowaliśmy dla naszych klientów. Wszystkie warunki ustalamy indywidualnie - dopasujemy się do Twoich wymagań, zapewnimy odpowiednich ludzi i sprzęt, a samo zlecenie wykonamy terminowo i sprawnie. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś skontaktuj się z nami dzwoniąc lub wysyłając e-maila.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY