baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie kombajnów biurowych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Urządzenia wielofunkcyjne to w ostatnich czasach jeden z podstawowych sprzętów, jaki znaleźć możemy w biurach. Wnoszenie kombajnów biurowych to czynność dość skomplikowana. Nie chodzi przy tym wyłącznie o stosunkowo dużą wagę takich urządzeń, która wynosi zwykle kilkadziesiąt kilogramów, a niekiedy przekracza nawet 100 kg. To także kwestia delikatności takiego sprzętu, który dość łatwo ulec może uszkodzeniu. A nie zapominajmy, że mamy tu do czynienia z urządzeniami o naprawdę dużej wartości.

Wnoszenie kombajnów biurowych - niepotrzebne ryzyko

Kiedy pojawia się konieczność wyposażenia nowego biura w niezbędny sprzęt, bądź też przeniesienie takiego sprzętu do nowej siedziby, wiele osób decyduje się na skorzystanie z pomocy zatrudnionych w danej firmie pracowników. Jest to jednak sposób ryzykowny i wydaje się dobry tylko na pierwszy rzut oka. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na niewystarczające przygotowanie tych osób do tego rodzaju zadań.

Jak już wspominaliśmy, mówimy tu o urządzeniach o dużej wartości. Tymczasem wnoszenie kombajnów biurowych nie należy do obowiązków zatrudnionych w firmie pracowników. Co za tym idzie, z prawnego punktu widzenia nie są oni za transportowany sprzęt odpowiedzialni. Jeśli ulegnie on uszkodzeniu lub też całkowitemu zniszczeniu, to właściciel firmy pokryć musi koszty jego naprawy lub też zakupu sprzętu nowego. Oczywiście osoba planująca wniesienie wielofunkcyjnych urządzeń biurowych z pomocą zatrudnionych w firmie pracowników wychodzi często z założenia, że nic złego nie ma prawa się stać. Niestety - myli się…

Co może się wydarzyć?

Na osoby nieposiadające doświadczenia we wnoszeniu ciężkich urządzeń, czyha podczas ich transportu wiele niebezpieczeństw. Sprzęt może zostać obity lub zarysowany. Może również ulec uszkodzeniu, a w niektórych sytuacjach zniszczeniu. Dzieje się tak, ponieważ czynności wnoszenia kombajnów biurowych podejmują się osoby kompletnie do tej czynności nieprzygotowane. Osoby, które w sytuacjach podbramkowych reagują niewłaściwie. I w końcu osoby, które na tym akurat polu nie mają wypracowanych strategii dotyczących efektywnej współpracy.

Innym rodzajem niebezpieczeństwa jest to, które wiąże się ze zdrowiem ludzi, dla których wnoszenie kombajnów biurowych nie jest chlebem powszednim. Ważący kilkadziesiąt kilogramów sprzęt, spadając nawet z niewielkiej wysokości, może doprowadzić do poważnych obrażeń, a nawet stanowić zagrożenie dla życia. Wystarczy wyobrazić sobie, co może on spowodować, spadając ze schodów na osoby, które znalazły się z tyłu… Czy warto aż tak ryzykować? Z całą pewnością nie!

Skorzystanie z usług wyspecjalizowanej firmy - moc korzyści

Co zyskasz, powierzając wniesienie wielofunkcyjnych urządzeń biurowych profesjonalnej firmie? Przede wszystkim bezpieczeństwo - zarówno cennego sprzętu, jak i ludzi. Fachowa, doświadczona i doskonale współpracująca ze sobą ekipa to gwarancja, że kombajny biurowe trafią na miejsce swego przeznaczenia w stanie nienaruszonym. To także pewność, że nawet w przypadku wystąpienia sytuacji nietypowych, uda się cenny sprzęt uratować.

Wnoszenie kombajnów biurowych to zadanie dla zawodowców, dlatego skontaktuj się z nami już dziś - wspólnie ustalimy termin i szczegóły dotyczące Twojego zlecenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędny sprzęt, a także świetnie znającą swoje zadania ekipę ludzi, którzy sprawnie poradzą sobie nawet z wyjątkowo skomplikowanymi zleceniami. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość na nasz adres e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY