baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie kuchni polowych Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Choć wnoszenie kuchni polowych jest usługą dość niszową, również ją mamy w naszej ofercie. Kuchnie wojskowe to w ostatnich czasach nie tylko wyposażenie organizacji militarnych. Coraz częściej mamy bowiem do czynienia z ich wykorzystaniem na dużych imprezach plenerowych, na których na przykład pyszna grochówka cieszy się niesłabnącą popularnością. By jednak mogła się ona na nich znaleźć, potrzebny jest jej transport.

Wnoszenie kuchni polowych

Choć z założenia sprzęt taki przystosowany jest do łatwego przewozu, zupełnie inną sprawą jest jego wnoszenie. Zwłaszcza, gdy mówimy o wyższych piętrach budynku czy chociażby terenie górzystym (na którym, nota bene, często odbywają się popularne imprezy wojskowe). Kuchnie polowe - z racji swojego głównego przeznaczenia - muszą być odporne na działanie nie tylko czynników atmosferycznych, ale również na wstrząsy i otarcia. Wcale nie oznacza to jednak, że podczas ich transportowania możemy obchodzić się z nimi niedbale. Jak każdy inny sprzęt, także i one powinny służyć człowiekowi jak najdłużej. Profesjonalne wnoszenie kuchni polowych, jakie oferujemy, łączy się z zapewnieniem im bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Ile waży kuchnia polowa?

Waga to kolejny element, dla którego przy wnoszeniu kuchni polowych warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy. Dla przykładu: masa znajdującej się na wyposażeniu Wojska Polskiego kuchni typu KP-340 to - bagatela - 820 kg. Jak nietrudno się domyśleć, wnoszenie sprzętu o tak znacznym ciężarze, przez przypadkowe osoby, nie tylko byłoby trudne. Byłoby przede wszystkim niebezpieczne i groziłoby naprawdę poważnymi konsekwencjami. Przy czym nie chodzi tu wyłącznie o uszkodzenie sprzętu, ale również o nieszczęśliwe wypadki. Szansa wystąpienia tych ostatnich jest w tym przypadku naprawdę spora. Na szczęście, powierzając usługę wyspecjalizowanej firmie, możesz spać spokojnie.

Zaufaj ekspertom

Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie ciężkiego sprzętu, a wnoszenie kuchni polowych nie jest tutaj wyjątkiem. Gwarantujemy profesjonalne podejście i bezpieczeństwo. Wykorzystujemy nie tylko siłę naszych pracowników, ale również korzystamy z nabytej w przeszłości wiedzy o technikach przenoszenia przedmiotów, których cechą wyróżniającą jest ich bardzo duża waga. To właśnie odpowiednia technika sprawia, że powierzony nam sprzęt znajdzie się w miejscu jego przeznaczenia w wyznaczonym terminie i bez żadnych uszkodzeń. Podejmiemy się wnoszenia kuchni polowych zarówno na piętra budynków, jak i na wzniesienia w terenie. Bez względu na ich “wrodzoną” odporność, obchodzić będziemy się z nimi równie delikatnie, co z każdym innym sprzętem. Dlaczego? Bo takie mamy zasady!

Już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Dostosujemy się do Twoich wymagań i zaoferujemy Ci najwyższy poziom usług. Nie powiemy, że wnoszenie kuchni polowych to dla nas pestka, bo tak nie jest. To trudne zlecenie, które jednak wykonamy z należytą starannością. To także kolejna szansa, by udowodnić, że w tym, co robimy, jesteśmy po prostu bezkonkurencyjni. Możesz nam zaufać!

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY