baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie telewizorów Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Jeszcze dwadzieścia-trzydzieści lat temu telewizory były urządzeniami bardzo ciężkimi. Dziś mniejsze egzemplarze są stosunkowo lekkie, jednak te o dużych rozmiarach wciąż ważą naprawdę sporo. Dlatego wnoszenie telewizorów to usługa, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Z pewnością wpływa na to fakt, że zazwyczaj im tego rodzaju sprzęt większy, tym bardziej cenny (choć oczywiście nie jest to regułą). Tymczasem to właśnie podczas transportu te delikatne urządzenia są najbardziej narażone na uszkodzenia.

Wnoszenie telewizorów - nie tylko siła...

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego, niż wniesienie telewizora. Musimy tu jednak wrócić do kwestii, o której wspomnieliśmy na samym początku: urządzenia te są bardzo różne. Mogą ważyć kilka kilogramów, ale i kilkadziesiąt. Mogą być niewielkie, a mogą mieć ekran o przekątnej ponad 70 cali. I w końcu: mogą być małe i ważyć niewiele, ale może ich być duża ilość, wskutek czego wnoszenie telewizorów, nawet tak - zdawałoby się - niepozornych, może wymagać zarówno kondycji, jak i siły (zwłaszcza przy kolejnym - trzydziestym czy pięćdziesiątym egzemplarzu, który będziemy musieli przenieść).

Przypadki chodzą po ludziach

Wysoka nierzadko wartość telewizorów i ich podatność na uszkodzenia, to kolejne powody, dla których usługę ich wnoszenia warto zlecić wyspecjalizowanej firmie. Przypadkowe osoby, które zaangażowane zostaną do tej czynności, to ryzyko dla sprzętu, a w niektórych przypadkach również dla nich samych. Jak mówi stare porzekadło - “przypadki chodzą po ludziach”. Podczas wnoszenia telewizorów, takimi przypadkami może być chociażby wypuszczenie tego cennego urządzenia z rąk czy utrata równowagi. Niedoświadczone osoby mogą telewizor łatwo uszkodzić również podczas przechodzenia przez wąskie drzwi czy korytarz.

Wnoszenie telewizorów często odbywa się po schodach. W tym przypadku, jeśli nastąpi sytuacja nieoczekiwana, zagrożone może być również zdrowie osób, które przenoszą taki sprzęt. A jak pokazuje praktyka, o podobne zdarzenia nietrudno. Co za tym idzie, decydując się na transport telewizorów na własną rękę, ryzykujemy podwójnie - i sprzętem, i zdrowiem osób, które pomagają przy jego transporcie.

Współpraca i skuteczne reagowanie

Profesjonaliści dysponują oczywiście odpowiednim sprzętem, dzięki któremu wnoszenie telewizorów jest dużo prostsze i przebiega o wiele sprawniej, ale nie tylko na tym polega ich przewaga nad osobami przypadkowymi. Zawodowcy świetnie ze sobą współpracują. Nawet jeśli jednej z takich osób przydarzy się coś nieoczekiwanego, pozostali członkowie ekipy będą wiedzieli, jak szybko i skutecznie w takiej sytuacji zareagować. Wiedzieć będzie o tym również ona sama. W przypadku amatorów reakcje są niestety różne - często niewłaściwie i równie często zbyt wolne, by ryzyko zażegnać.

Skontaktuj się z nami

Wnoszenie telewizorów to czynność wymagająca ostrożności, siły i kondycji. Dlatego zadanie najlepiej zlecić nam. Posiadamy świetnie wyszkolonych i doświadczonych ludzi, a także niezbędny sprzęt. Zadanie wykonamy terminowo i sprawnie, a Ty nie będziesz musiał martwić się ani o bezpieczeństwo urządzeń, ani o zdrowie swoich znajomych czy pracowników. Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas - ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zlecenia i zapewnimy Ci usługę na najwyższym poziomie.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY