baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie szaf na akta Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Szafy na akta często wykonane są z metalu i ważą nawet ponad 100 kilogramów. Wnoszenie szaf na akta to usługa, do której wykonania posiadamy to, co najważniejsze - doświadczonych ludzi i odpowiedni sprzęt pomocniczy. Czy jednak waga szaf to jedyny powód, dla którego przy ich wnoszeniu warto skorzystać z naszej pomocy? Absolutnie nie! W dalszej części tekstu dowiesz się, dlaczego jeszcze jest to rozwiązanie bardzo korzystne.

Wnoszenie szaf na akta - ryzyko uszkodzeń

Warto podkreślić, że szafa na akta, poza wagą, charakteryzuje się zwykle dość dużym rozmiarem. Ponadto prawie nigdy nie jest wyposażona w dodatkowe uchwyty, dzięki którym jej wnoszenie byłoby z pewnością prostsze. To właśnie dlatego wiele z tych przedmiotów ulega podczas transportu uszkodzeniom, a w niektórych przypadkach nawet zniszczeniu. Zwłaszcza, gdy zadania tego podejmują się osoby słabo, lub też wcale do niego nieprzygotowane. Wnoszenie szaf na akta odbywa się często po schodach (lub innego rodzaju wzniesieniach) i przez wąskie drzwi. Już z tych powodów łatwo o ich zarysowanie czy obicie.

W ułamku sekundy...

Bezpieczeństwo szafy na akta zależy od tego, czy wnoszące ją osoby wiedzą, jak robić to właściwie. Co więcej, dzięki odpowiedniej współpracy powinny one potrafić szybko, a co ważniejsze - właściwie, zareagować w sytuacjach awaryjnych. Jeśli któraś z nich straci na przykład panowanie nad szafą, reszta ekipy musi (często w ułamku sekundy) podjąć odpowiednie działanie, by uratować niesiony przedmiot. Czy przypadkowe osoby są w stanie to zrobić? Nie do końca, jako że ich reakcje będą intuicyjne, a wbrew pozorom intuicja nie zawsze się sprawdza.

Bezpieczne wnoszenie szafy na akta

Warto zwrócić uwagę na fakt, że wnoszenie szaf na akta powinno odbywać się w taki sposób, by bezpieczeństwo zapewnione miał zarówno niesiony przedmiot, jak i transportujące go osoby. Jak już wspominaliśmy, szafa ważyć może nawet ponad 100 kilogramów. Upadek takiego ciężaru na stopę czy dłoń może skończyć się bardzo poważnymi obrażeniami. I znowu - przypadkowe osoby, które podejmują się wnoszenia szaf na akta, często niestety takim wypadkom ulegają.

Szafa na akta nie jest przedmiotem szczególnie delikatnym, nie znaczy to jednak, że nie może ulec zniszczeniu (zwłaszcza podczas upadku z większej wysokości). Trzeba również pamiętać, że jest to przedmiot, który zwykle stał będzie w widocznym miejscu. Dobrze byłoby zatem, by należycie się prezentował - nie może być mowy o otarciach czy obiciach, które wpłyną negatywnie na jego wygląd. To kolejny powód, dla którego wnoszenie szaf na akta warto powierzyć profesjonalistom.

Profesjonalna firma - dlaczego?

Czego możemy się spodziewać, zlecając wnoszenie szaf na akta zawodowcom? Przede wszystkim zapewniony zostanie odpowiedni poziom bezpieczeństwa przedmiotów. Wyspecjalizowana firma posiada wyszkolony personel, a dodatkowo zapewnia sprzęt pomocniczy. Nawiasem mówiąc, amatorzy niezmiernie rzadko potrafią tego ostatniego używać, a zwykle nie posługują się nim w ogóle. Profesjonalna ekipa wniesie też szafy o wiele szybciej, bez względu na ich ilość. Będzie też wiedziała, jak postępować w sytuacjach awaryjnych - tak, aby nie ucierpiał ani wnoszony przedmiot, ani człowiek.

Jeśli wnoszenie szaf na akta spędza Ci sen z powiek, już dziś skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły Twojego zlecenia, a następnie zrealizujemy je sprawnie w wyznaczonym terminie. Mamy doświadczenie, jesteśmy elastyczni, działamy precyzyjnie i z pasją. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY