baner2

Transport, rozładunki i wnoszenie kuchenki gazowej Warszawa

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

Są sprzęty gospodarstwa domowego, z którymi należy obchodzić się wyjątkowo ostrożnie. Takiej ostrożności z pewnością wymaga wnoszenie kuchenki gazowej - urządzenia, którego prawidłowe działanie ma znaczenie szczególne, a niefortunne uszkodzenia doprowadzić mogą do poważnych konsekwencji, z ulatnianiem się gazu (i - odpukać - jego wybuchem) włącznie. To właśnie między innymi z tego powodu transport kuchenki gazowej warto powierzyć profesjonalnej firmie. Dlaczego jeszcze?...

Wnoszenie kuchenki gazowej - żaden problem?...

Waga kuchenki gazowej nie jest może tak duża, jak niektórych innych sprzętów gospodarstwa domowego, tym niemniej zwykle wynosi 40-50 kilogramów. I chociaż wydawałoby się, że dwie osoby bez problemu z takim ciężarem sobie poradzą, może okazać się, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana.

Kuchenki gazowe nie są, z jakiegoś powodu, wyposażone w uchwyty, które ułatwiałyby ich transport. Być może zdarzają się modele, które takowe posiadają, jednak zdecydowana większość jest ich pozbawiona. Co to oznacza? Oczywiście dodatkową trudność w transporcie - wnoszenie kuchenki gazowej dla osób, które nie posiadają w tej kwestii doświadczenia, może okazać się niemałym wyzwaniem.

Załóżmy jednak, że sprzęt udało się w miarę dobrze uchwycić i podnieść. Wszystko idzie dobrze do momentu, w którym jedna z osób traci równowagę. Zawodowiec wiedziałby, jak zachować się w takiej sytuacji, a jego reakcja byłaby błyskawiczna i właściwa. Osoba nieprzygotowana reaguje natomiast intuicyjnie, co jednak wcale nie oznacza, że prawidłowo. To samo powiedzieć można o drugiej osobie, która nadal trzyma sprzęt - jeśli wnoszenie kuchenki gazowej to jej fach, będzie wiedziała, co robić. Jeśli jest amatorem - skutki mogą być opłakane.

Uszkodzenie. Nie tylko sprzętu...

Upadek kuchenki, nawet z niewielkiej wysokości, łatwo skończyć może się jej uszkodzeniem lub nawet całkowitym zniszczeniem. Może również zagrażać zdrowiu osób, które podjęły się jej wnoszenia bez odpowiedniego przygotowania. Ważące kilkadziesiąt kilogramów urządzenie to niemałe obciążenie dla kręgosłupa i układu mięśniowego transportującej je osoby. Z kolei jego upadek, chociażby na stopę, może skończyć się poważnym uszkodzeniem tej części ciała, a w skrajnych przypadkach nawet kalectwem. Prawa fizyki są niestety nieubłagalne…

Warto przypomnieć w tym miejscu to, o czym pisaliśmy na początku - wnoszenie kuchenki gazowej nie tylko powinno, ale wręcz musi odbyć się bez uszkodzeń. Jest to nie tylko sprzęt delikatny, ale też sprzęt specjalnego przeznaczenia, działający na gaz - substancję, która w normalnych warunkach ułatwia życie, ale jest również bardzo niebezpieczna. Nie może być zatem mowy o sytuacji, w której wnoszenie kuchenki gazowej skończy się jej uszkodzeniem.

Profesjonalnie i bez ryzyka

Nie ryzykuj i zleć wnoszenie kuchenki gazowej naszej firmie. Już dziś skontaktuj się z nami - wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły zlecenia i termin jego wykonania. Zapewniamy pełen profesjonalizm, gwarantujemy bezpieczeństwo i najwyższy poziom usług. Skorzystaj z naszego doświadczenia - z przyjemnością Ci pomożemy. Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość e-mail.

ZAMÓW USŁUGĘ WNOSZENIA: tel.: (+48) 696 999 639 / e-mail: biuro@wnoszenie.pl

MENU STRONY